Penzion G

ubytovanie Sumperk
 

*** Penzion G / ubytovanie Sumperk

Penzion Sumperk G
Ubytovanie v Šumperku: Penzion G je nový penzión v centre mesta Šumperka. Poskytuje ubytovanie pri Vašej pracovnej ceste, odpočinku alebo dovolenky. Užite si pobyt v tichej a priateľské pohode, využijte dokonalé služby a osobný prístup.

Šumperk Penzion G ubytovanie :
Každá izba je vybavená TV/ SAT, internetovou prípojkou, sprchovacím kútom, WC, chladničkou, plne vybaveným kuchynským kútom, telefónom a bezpečnostnou schránkou a inými maličkosťami, ktoré Vám spríjemní pobyt. Kapacita je 26 lôžok v 12 izbách v rozložení 4 jednopostelové, 3 dvojpostelové a 4 trojpostelové izby, 1 štvorlôžková izba.

Penzión G ubytovanie Šumperk služby :
Parkovanie je zabezpečené na parkovisku vyhradenom pre hostí penziónu. Ak chcete svoje auto ponechať v úplnom bezpečí, je tu pre Vás uzamykateľné parkovisko cca 500 metrov od penziónu. Deň začína bohatými domácimi raňajkami a počas celého pobytu sa tu budú starať o Vaše pohodlie. Zabezpečia tiež školenia, konferencie atď od ubytovania účastníkov, cez zabezpečenie kultúrneho programu, výlety po turistických zaujímavostiach okolia, športového vyžitia, večierok vrátane občerstvenia a možnosť prenájmu konferenčných priestorov rôznych veľkostí V Dome kultúry.

G ubytovanie penzión Šumperk kaviareň :
D * 123 je kaviareň v parku od penziónu je vzdialená cca 20 metrov. Útulná atmosféra, bohatá ponuka a vynikajúca kuchyňa. Štýlový interiér so skvelou hudobnou atmosférou! Jedinečná poloha v parku a zeleni, v kľudnom prostredí. Nefajčiarský štýlový salónik s výhľadom do parku - zimná záhrada s absolútnym zákazom fajčenia.

Šumperk ubytovanie G penzión voľný čas :
Dom kultúry, divadlo, kino, bazén, sauna Aquatoll, fitness, spinning, aerobic ... Korzo, Hudobný klub Musicmachine, Diskotéka D * 123, Vlastivedné múzeum, Slávnosti mesta Šumperk s jarmarkom v júni. A nepreberné množstvo obchodov, krčmičiek, reštaurácií a všetkého možného, čo si len dovedete predstaviť a čo k mestu patrí ... Na letisku mesta Šumperk môžete absolvovať vyhliadkové lety nad Jeseníky a Beskydami.
Penzion Sumperk G - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Sumperk G - možnosť pripojenia na internetPenzion Sumperk G - k dispozícii letná terasaPenzion Sumperk G - k dispozícii kavareňPenzion Sumperk G - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Sumperk G - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Sumperk G - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Sumperk G - Izby s vlastnou toaletouPenzion Sumperk G - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: